گردنبند مغناطیسی پاور بالانس

 

 

در محیط اطراف ما  یون های منفی  و مثبت زیادی وجود دارد که هر چند قابل دیدن نیستند اما ما همه روزه به صورت نا خودگاه تحت تاثیر انها قرار می گیریم.در واقع  کار دستبند و یا گردنیند پاور بالانس مقابله با یون های مضر برای بدن بوده و سعی در رساندن بدن به یک تعدل می باشد.

درواقع گردنبند پاور بالانس دارای یون های منفی می باشد که با داشتن این محصول باعث می شود تعداد یون های منفی بدن ما نسبت به یون های مثبت افزایش یابد و همین امر باعث ارامش و حالت ریلکسشین  برای ما می شود.

 


فروشگاه پرشین خرید برای خرید این کالا امکان خرید اینترنتی را در فروشگاه فعال نموده و هر زمان که خواستید می توانید محصول خود را سفارش داده و بعد از دریافت کالا وجه انرا به مامور پست بپردازید.

با پاور بالانس می توانید به انچه که می خواهید برسید.

یک تحقیق علمی


دکتر کلیفتون جولی در تحقیقاتش در رابطه با علم قدرت یونهای منفی بیان میکند که این یونهای منفی هستند که باعث سلامتی و ایجاد احساسات خوب بصورت پایدار میشوند.به این علت که میزان اکسیژن مصرفی را افزایش داده  و سطح هوشیاری را افزایش میدهد و همچنین باعث ازدیاد تمرکز و یادگیری میشود.

 

فقط یک بار امتحان کنید

 

کافیست فقط برای یک بار هم که شده  گردنبند پاور بالانس را تست کنید قطعا تاثیر انرا به وضوح در وجودتان حس خواهید کرد.

 

مواظب اجناس بی کیفیت باشید

دیده شده است در بعضی از فروشگاه های مشابه کالا هایی با مرغوبیت پایین  و با قیمت های کمتر عرضه شده است .در واقع مزان ارزش دستبندهای پاور بالانس و گردنبند های ان به تعداد یون های موجود در انها می باشد. و بر همین اساس هم دسته بندی و قیمت گذاری می شنود.