خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Baron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT

 


در فوریه سال 2011 میلادی توسط کمپانی معروف Iceberg Interactive یک بازی کامپیوتری زیبا با نام Baron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT طراحی و روانه بازار شد.ژانر این بازی به صورت  ماجراجویی-ترسناک بود .د رمورد داستان بازی باید گفت که دارای گیرایی بالایی بوده و همین موجب جذب هر چه بیشتر گیمر ها به این بازی است.
داستان به صورت کاملا واقع گرایانه صورت گرفته است و پر از ماجراجویی و کنجکاوی می باشد و در کنار ان نیز بسیار ترسناک.در واقع با مخلوط کردن این دو ژانر با یکدیگر اثری به یاد ماندنی  بر جای گذاشته است.این بازی کامپیوتری از لحاظ میزان دشواری در سطح متوسطی قرار دارد و شما مدت زمان نیم ساعت زمان نیاز دارید تا با محیط بازی کاملا آشنا شوید.
گروه سنی مناسب این بازی برای افراد بالای 13 سال در نظر گرفته شده است.شما با خرید بازی کامپیوتری فوق ساعت ها هیجان و لذت یک بازی ماجرایی و ترسناک را حس خواهید کرد.د ر مورد موسیقی متن و همچنین گرافیک بازی باید گفت که واقعا جای تحسین دارد و همه چیز به بهترین نحو ممکن به کار رفته است.
فروشگاه بازی سنتر 24 شما را دعوت می کند به یکی از جذاب ترین بازی های منتشر شده سال 2011.برای نصب و اجرای بازیBaron Wittard Nemesis of Ragnarok-FLT شما نیاز دارید تا حد اقل سیسنم زیر را بروی کامپیوتر خود نصب نمایید.

Operating system Microsoft ® Windows ® ۲۰۰۰/XP/Vista/Windows 7
Processor 1 GHz or equivalent CPU, Higher Recommended
1024 MB RAM
1.5 GB of free hard disk space
3D-graphics adapter with 128 MB memory, compatible with DirectX ® ۹٫۰c, supporting shaders 2.0 (GeForceFX 5200 or Radeon 9600)
Sound device compatible with DirectX