خرید اینترنتی آموزش تله پاتی

خرید اینترنتی آموزش تله پاتی

 

آیا تا به حال درباره تله پاتی چیزی شنیده اید؟آیا می دانید که می شود افکار دیگران را از راه دور فهمید؟آیا می دانید می شود با قدرت تله پاتی بر مغز انسان ها کنترل داشت؟امروز قصد داریم تا در این مجموعه یک آموزش تله پاتی برای شما علاقه مندان قرار دهیم تا بوسیله آن بتوانید با تمرین و تکرار دست به کرا های شگفت انگیزی زده و موجب حیرت خود و دیگران شوید.تله پاتی یک نیروری ناشناخته ای است که فقط با نگاه کردن می شود بوسیه این نیرو افکار خود را به دیگران انتقال داد .

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر این قدرت به دست افراد نا شایست بیافتد چه اتفاقی خواهد افتاد؟آیا می دانید که مخفیگاه صدام توسط تله پاتی یک سرباز آمریکایی کشف شد.؟ما امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم اورده ایم و شما علاقه مندان به آن می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.


 


 

خرید اینترنتی آموزش تله پاتی

آموزش تله پاتی به همین راحتی که فکر می کنید امکان پذیر نیست.اگر واقعا دوست دارید تا شما هم در زمینه انتقال افکار خود به دیگران و فکر خوانی کمی تبحر پیدا کنید پیشنهاد می کنیم با خریدآموزش تله پاتی فوق و با تماشای با دقت آن و تمرین و تکراری که در حین کار انجام می دهید به این مهم دست یابید.

جالب است بدانید که چنانچه بتوانید به این نیرو دست یابید از این پس قادر خواهید بود در بسیاری از موارد شرایط را انطور که خود دوست دارید رقم بزنید و کاری کنید که دیگران ان طور که شما می خواهید فکر کنند.


خرید مستند بازگشت به آغاز

خرید مستند بازگشت به آغاز

 

قصد داریم تا با شما به سفری شگفت انگیز برویم.امروز با مستند بازگشت به آغاز می خواهیم به گذشته های خیلی دور برگردیم و جواب سوال های بدون پاسخ خود را از ان گذشته ها پیدا کنیم.آیا کهکشان ها و ستارگان از همان اول پیداش هستی بوجود امده اند و یا قبل از ان نیز وجود داشته اند؟اصلا اساس بوجود امد نظام هستی چه می باشد؟محققین و دانشمدان سعی دارند تا با تلسکوپ های غو ل پیکر خود به تماشای اعماق کهکشان ها بپردازندو راز های انها را کشف نمایند.در این مستند با استفاده از امواج مایکرویو مشاهده خواهید کرد که کهکشان ها به چه صورت می باشند.

 

 


 


 

خرید مستند بازگشت به آغاز

شما با خرید مستند فوق و تماشای آن خواهید فهمید که دنیای بیرون از کهکشان چه شکلی خواهد بود و حتما بسیبار لذت بخش و پر هیجان است زمانی که از بالای آسمان به کل کهکشان نظاره کنیم و به تماشای ان بپردازیم.ما این مستند زیبا را تهیه کرده ایم و در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ قرار داده ایم.شما علاقه مندان به این مجموعه می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت کنید و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

مستند بازگشت به آغاز ممکن است برای شما آغازی دوباره ایجاد کند و بعد از تماشای آن دید شما نسبت به کل جهان هستی تغییر یابد.پس خود را اماده تغییراتی بزرگ و اساسی در دنیای خود و نگرش خود کنید و هنگام تماشای این اثر با دقت هر چه تمام تر به تمام جزئیات آن بپردازید.

 

خرید مستند آینه تاریک جادو

خرید مستند آینه تاریک جادو

 

امروز برای علاقه مندان به مستندهای ماورایی یک اثر بسیار زیبا را تهیه کرده ایم.در این مستند شخصی به نام داروین که یک تهیه کننده تلویزیونی است شما را به یک مکان مقدس در آمریکا خواهد برد که شاید بسیاری از آمریکایی ها از /ان نیز بی اطلاع باشند.این اثر با نام مستند آیینه تاریک جادو می باشد و کلیه تصاویر موجود در آن بدون دخالت دست و توسط دوربین فیلم برداری شده است.قضاوت با شماست .هیچ کس نمی داند چیز هایی که در تصویر دیده می شوند چه هستند؟ آیا از جنس ما ادم ها هستند؟یا دیو و جن و پری ؟

مستند اسرار آیینه تاریک جادو شما را به مکانی مقدس برده و با کمک فرشتکان مقرب الهی از آینده پیشگویی خواهند کرد.سال ساخت این مستند ۲۰۰۱ میلادی بود و اکنون که ۱۱ سال از ان موقع می گذرد تمام پیشگویی های ان به وقوع پیوسته است و بیشتر موجب تعجب همگان شده است.ما این مستند زیبا برای شما علاقه مندان در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ قرار داده شده است و براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 


 


 

خرید مستند آینه تاریک جادو

خودتان مقایسه کنید و با خرید مستند و تماشای دقیق ان ببینید که تا چه حد پیشگویی های ان به واقعیت تبدیل شده است.این اثر بدون هیچ دخل و تصرفی در فیلم برداری و جلوه های ویژه بوده و هر انچه را که در /ان مشاهده می کنید عین واقعیت است.از احضار روح گرفته تا احضار فرشتگان مقرب الهی و سایر موارد دیگر همه و همه به صورت کاملا واقعی صورت گرفته است.


خرید مستند آلبرت انیشتن

خرید مستند آلبرت انیشتن

 

امروز با یک مستند زیبا درباره نابغه قرن در خدمت شما هستیم.این فیلم درباره شخصیت دانشمند بزرگ آلبرت انیشتن می باشد.در این مستند بیشتر با این مرد آشنا خواهید شد و درباره خصوصیات او بیشتر خواهید دانست.شاید باورش برایتان سخت باشد اما خیلی ها تصور می کردند که انیشتن یک کودن است.او مهمترین مسائل اطراف خود را همیشه فراموش می کرد.او حتی از تحلیل کوچکترین مسائل زندگی خود عاجز بود.مستند آلبرت انیشتن تعجب شما را بر می انگیزد وقتی خواهید دید که او چگونه با تغییر تفکر خود توانست مسیر زندگیش را تغییر دهد.

او به شما می گوید که چگونه فکر کنید تا به یک نابغه تبدیل شوید.ما همه این سوالات را از زبان نابغه قرن آلبرت انیشتن به شما پاسخ خواهیم داد.شما با خرید مستند انیشتن و تماشای آن خواهید فهمید که از این به بعد در زندگی خود چگونه بیاندیشید و چگونه رفتار کنید تا مانند یک نابغه شوید.با تغییر تفکر خود قطعا مسیر زندگی شما هم تغییر خواهد کرد و به سمت و سویی خواهد رفت که هر روز شاهد پیشرفت خواهید بود.

 


 


 

خرید مستند آلبرت انیشتن

آیا می دانید  چرا انیشتن سه مرتبه ازدواج کرد؟او در مقایسه با دیگران زندگی کاملا منحصر به فردی داشت.آلبت انیشتن قصد دارد تا به شما نشان دهد چگونه با تغییر دید خود به زندگی می توانید به صورت کاملا عملی شاهد تغییراتی بسیار زیاد در مسیر زندگی خود باشید.فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ نیز امکان خرید پستی این مستند را برای شما علاقه مندان فراهم کرده است.کافیست تا ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

با خرید مستند فوق و تماشای دقیق ان می توانید الگو های بسیار خوبی از انیشتن و نحوه زندگی او بگیرید و در زندگی خود از این الگو ها بهره ببرید.

 

خرید مستند اسرار خدا

خرید مستند اسرار خدا

 

آیا دوست دارید تا درباره خالق تمام هستی بیشتر بدانید؟ از اسرار خدا چه می دانید؟ امروز با یک مستند بسیار زیبا در خدمت شما عزیزان علاقه مند به مستند های خاص هستیم.در این فیلم مکاشفان و فلاسفه درباره اسرار خدا حرف می زنند و برای شما رازهایی را فاش خواهند کرد که شاید تا کنون حتی تصور ان هم نکرده باشید.بله نام مجموعه امروز مستند اسرار خدا می باشد.این مستند زیبا شما را ساعت ها به فکر فرو می برد.شما از کجا امده اید ؟ خالق شما چه کسی است؟ و هزاران سوال دیگر….

آیا تا به حال سوالت بی جواب ذهن خود را مطالعه کرده اید؟اصلا تاریخ خدا چیست؟آیا چنین سوالاتی دارای پاسخ هستند؟چه باید کرد تا اسرار شگفت انگیز خدا را حس کرد؟و چه باید کرد تا چشم دل بر اسرار حق محرم شود؟امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای شما علاقه مندان این مستند زیبا را قرار داده ایم و امکان خرید پستی آن را فراهم آورده ایم و براحتی می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

 


 


 

خرید مستند اسرار خدا

قطعا بعد از دیدن این مستند زیبا  نگرش شما نسبت به جهان هستی و خالق آن تغییر خواهد کرد و بسیاری از سوالات بی جوابتان را پاسخ خواهید گرفت.مستند اسرار خدا یکی از زیبا ترین مستند هایی است که تا کنون درباره رازهای خداوند ساخته شده است.

با خرید مستند فوق می توانید به سطح شناخت خود از پروردگار جهان بیافزایید.

در کل باید بدانید که هر چقدر هم که در این زمینه به کنکاش و جستجو بپردازید تا اراده الهی نخواهد پرده ای از اسرار او برای هیچ کس نمایان نخواهد شد.پس اگر واقعا و قلبا دوست دارید تا با خالق خود بیشتر آشنا شوید ابتدا اولین کاری که انجام می دهید داشتن یک نیت خالص برای انجام این کار می باشد.


خرید نرم افزار بقیه اله

خرید نرم افزار بقیه اله

 

اگر به دنبال یک نرم افزار مذهبی هستید که موضوعاتی همچون احادیث و قران و اذان و سایر موارد دیگر را در خود داشته باشد ما جدیدترین کار تولید شده در این زمینه را به شما معرفی خواهیم کرد.این اثر با نام نرم افزار بقیه اله بوده  و به صورت تخصصی بر موضوع ظهور و مهدویت  کار کرده است.مواردی همچون قرآن و ظهور و بشارت موعود.احادیث و روایات موجود.معصومین و خبر از غیب. دوران ولادت منجی عالم بشریت و همچنین درباره زمان آغاز ولایت و دوران کودکی ایشان مطالب بسیار ارزشمندی را ذکر کرده است.

 


 


 

خرید نرم افزار بقیه اله

ما در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ برای علاقه مندان به بحث مهدویت و نرم افزار بقیه اله امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم آورده ایم و براحتی می توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و بعد از دریافت کالا وجه آن را به مامور پست بپردازید.شما با داشتن این نرم افزار با مفاهیمی همچون انتظار و دوران ان بیشتر آشنا خواهید شد.درباره نواب اربعه و غیبت کبری نیز بیشتر خواهید آموخت.

در این بین مساله ای که مطرح می شود نقش زنان در هنگام ظهور است و امتحانی که شیعه باید در این دوران پس دهد.درباره نا امیدی ظهور نیز خواهیم شنید که چرا و چگونه این حس بوجود می آید.با خرید نرم افزار فوق  آموزه های دینی و مهدویت را به آسانی فرا بگیرید.

 

آموزش اصول و عقاید اسلامی

آموزش اصول و عقاید اسلامی

 

در زیر یک مجموعه بسیار ارزشمند تهیه و تدارک دیده ایم با نام اصول و عقاید اسلامی.این مجموعه به صورت تصویری بوده و زیر نظر استاد گرانقدر جناب آقای قرائتی به مانند همیشه به صورت بیانی ساده اما کامل تقدیم شما می شود. آموزش اصول و عقاید اسلامی نیازمند هر مسلمانی می باشد و هیچ گروه سنی خاصی را مد نظر ندارد.شما چه معلم باشید و چه طلبه-دانشجو باشید و یا سخنران یک مجلس نیاز دارید تا درباره اصول و عقیده های دین خود بیشتر بدانید و بتوانید در مقابل انها  در برابر پرسشگران نیز دفاع نمایید.

در قسمت اول این مجموعه ما بررسی می کنیم که اصلا چه نیازی به دین می باشد و آیا می شود انسان بدون دین زندگی نماید؟ در قسمت دوم امتیازات دین را نسبت به بی دینی  بررسی می کنیم.همچنین انگیزه های دین داری و در مقابل آن انگیزه های دین گریزی را نیز بررسی خواهیم کرد. به بررسی مشترکات ادیان می پردازیم و آثار ایمان را در زندگی بررسی می کنیم.

 


 

 

آموزش اصول و عقاید اسلامی

در قسمت بعدی به خدا شناسی و دلایل توحید می رسیم که با مثال های زیبا و با بیان شیرین فیلم شما با این واژه ها بیش از پیش آشنا خواهید شد.ما خرید آموزش اصول و عقیده های اسلامی را برای شما علاقه مندان در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ فراهم آورده ایم و براحتی با کلیک بروی دکمه خرید پستی می توانید ابتدا سفارش خود را ثبت کرده و سپس بعد از دریافت کالا وجه آنرا به مامور پست بپردازید.

در این مجموعه راجع به پیامبران و اصول معاد و نبوت نیز خواهید شنید و درباره علم پیامبران و مقام و مرتبه آنان نیز خواهیم گفت.درباره اول الامر صحبت خواهیم کرد و درباره امامان و حق انها بر امت و حق امت بر امام نیز بحث خواهیم کرد.

و در اخر به مساله معاد و روز قیامت خواهیم رسید و درباره جزئیات این موضوع هم با شما به بحث خواهیم نشست.


خرید اینترنتی آموزش احکام

خرید اینترنتی آموزش احکام

 

اگر به دنبال یک مجموعه برای اموزش احکام هستید و دوست دارید تا در این باره به صورت کامل با مسائل ریز و درشت شرعی آشنا شوید ما پیشنهاد می کنیم با تهیه این مجموعه خود را از زحمت خواندن چندین کتاب راحت نمایید.این آموزش احکام به صورت تصویری بوده و در آن به شما به صورت قدم به قدم همه مباحث لازم را اموزش می دهند.در قسمت اول این آموزش شما درباره مسائل مربوط به نماز نکاتی را فرا خواهید گرفت.مواردی همچون تقلید -وضو-غسل-تیمم و احکام صوت از جمله اموزش هایی هستند که در این قسمت یاد خواهید گرفت.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش احکام

در قسمت بعدی آموزش شما درباره شکیات نماز و واجبات آن آموزش خواهید دید.نکات مهمی همچون(ارکان و غیر ارکان-نیتو قیام – قرائت- سجده – تشهد و سلام – ترتیب و موالات – قنوت و تعقیبات و سجده سهو -مبطلات نماز – شکیات نماز) را خواهید آموخت.

ما برای شما علاقه مندان به مسائل شرعی امکان خرید پستی این مجموعه را فراهم آورده ایم تا براحتی با خرید آموزش احکام و تماشای آن بتوانید فرایض دینی خود را صحیح و کامل انجام دهید.

شما در این مجموعه دربازه وقت نماز و تایین قبله و مکان نمازگزار و همچنین درباره احکام مسجد و در مورد اذان و اقامه نیز نکات بسیار ارزشمندی را فرا خواهید گرفت.شما در قسمت چهارم از آموزش فوق درباره نوع پوشش در هنگام نماز و محرمات و نامحرم ها و همچنین درباره مبطلات نماز اموزش های ارزشمندی را خواهید دید.


خرید اینترنتی آموزش مدیتیشن

خرید اینترنتی آموزش مدیتیشن

 

امروز در فروشگاه مارکت سنتر ۲۴ یکی از مجموعه های کاربردی و بسیار عالی در مورد آموزش مدیتیشن را برای شما عزیزان علاقه مند قرار داده ایم.شما با دین این مجموعه و انجام تمرینات مربوطه می توانید به پرورش ذهن و تفکر و تامل پرداخته و با تلاش و پشتکار خود یک همسویی خوب میان ذهن و جسم خود ایجاد نمایید.از دیر باز هم گفته اند که با هم سویی ذهن و جسم انسان می تواند به آرامشی بی بدیل و ثبات فکری بی نظیری دست یابد.شما در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه مدیتیشن را به صورت صحیح انجام دهید.

با خرید آموزش مدیتیشن شما نحوه نشستن صحیح-نحوه نگه داشتن دستان بروی پا-عملکرد سایر نقاط بدن در هنگام مراقبه و سایر جزئیات لازم را فرا خواهید گرفت.باید بدانید که نحوه نفس گیری و تمرکز کردن شما به چه صورت انجام شود.در مدیتیشن تنها دانستن نکات کفایت نمی کندو مهم ترین قسمت نحوه اجرای صحیح ان می باشد.این مجموعه فوق به صورت کاملا تصویری و روان و به صورت کاربردی به شما تمام نکات را آموزش می دهد تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست یابید.

 


 


 

خرید اینترنتی آموزش مدیتیشن

برای تهیه آموزش مدیتیشن می توانید همین الان بروی دکمه خرید پستی کلیک نمایید و بعد ثبت سفارش محصول خود را که دریافت کردید وجه آنرا به مامور پست بپردازیزد.یاد خواهید گرفت که چگونه بوسیله حرکات موزون می توانید تفکر و تامل ذهن خود را بالا ببرید.شما با یادگیری مدیتیشن از خستگی ها و فرسودگی های روزانه رها خواهید شد و جسم و جان خود را جلا می بخشید.

نکات مهم در مدیتیشن بعد از حالات فیزیکی خاصی که باید در هنگام انجام آن رعایت شود داشتن تمرکز و حس درونی همسو با آن اعمال می باشد.شما اگر به ظاهر حرکات فوق را به صورت کاملا صحیح نجام دهید اما از نظر فکری هیچ گونه همسویی با اعمالتان نداشته باشید نباید منتظر نتایج درخشانی هم باشید.